دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧ - 
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری

برگزاری جلسه بازنگری سند استراتژیک بیمارستان در راستای اهداف اعتباربخشی

جلسه بازنگری سالانه سند استراتژیک بیمارستان دکتر مسیح دانشوریدر راستای رسیدن به اهداف اعتباربخشی و بهبود کیفیت بیمارستان 7 آذر با حضور مدیر بیمارستان و روسای بخش های درمانی و پاراکلینیک در سالن کنفرانس ساختمان کاخ مظفری برگزار گردید. 

به گزارش روابط عمومی مرکز، الهام قازانچایی مسئول واحد اعتبار بخشی ضمن تعریف برنامه استراتژیک، مزایای آن و هدف از ایجاد این برنامه به معرفی عوامل داخلی و خارجی، نقاط قوت، ضعف، فرصت و تهدید سازمان در تدوین برنامه استراتژیک پرداخت.

در ادامه جلسه اهداف کلان استراتژیک مرکز مجدد به تصویب رسید که شامل: ارتقای بهبود کیفیت ارائه خدمات سلامت، مدیریت خطر و حفظ و ارتقای ایمنی بیمار و کارکنان، توانمند سازی نیروی انسانی، بهبود استانداردهای فضاهای فیزیکی، توسعه فرایندهای آموزشی و پژوهشی است و همچنین جهت دستیابی به ماموریت سازمان، رسالت و چشم انداز و ارزش های اساسی بیمارستان استراتژی هایی تعیین گردید تا منجر به تعالی سازمان گردد.

قازانچایی در خاتمه نتایج اهداف اختصاصی بیمارستان در سال 94 را بیان کرد و افزود: با توجه به تحقق برخی اهداف و اهمیت آنها  به منظور حفظ وضعیت موجود این اهداف همچنان در سند استراتژیک مرکز مسیح دانشوری باقی خواهد ماند.

شایان ذکر است بیمارستان دکتر مسیح دانشوری جهت تحلیل وضعیت موجود داخل و خارج سازمان و جهت شناسایی شرایط محیطی و توانایی های درون سازمانی بر اساس تکنیک"SWOT" عمل می نماید.

جهت ملاحظه متن اصلی خبر اینجا را کلیک کنید.


١٢:٥٨ - شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٥    /    عدد : ٣٩٨٩٠    /    تعداد نمایش : ١٥٨خروج
لینکهای مرتبط
دانشگاه شهید بهشتی

مرکز درمانی سل و بیماریهای ریوی مسیح دانشوری

مرکز تحقیقات بیماریهای نای

مرکز تحقیقات پیشگیری و کنترل دخانیات

آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 29956 بار

بازديدکنندگان امروز : 156 نفر

کل بازديدکنندگان : 545748 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 4 نفر

 

مرکز تحقیقات بیماریهای تنفسی کودکان
Pediatric Respiratory Disease Research Center

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.